ZNAJDŹ PARKING

Współpraca

Łatwe parkowanie!

Współpracującym z nami właścicielom nieruchomości oferujemy gotowe i sprawdzone rozwiązania parkingowe. Naszym partnerom zapewniamy bezproblemowe zarządzanie parkingami i optymalizację przychodów.

Dzięki 30-letniemu międzynarodowemu doświadczeniu osiągnęliśmy poziom kompetencji pozwalający nam na rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z zarządzaniem parkingami. EuroPark od początku był pionierem rozwoju i stosowania nowych rozwiązań technologicznych. Dlatego możemy zaoferować naszym partnerom i klientom dodatkowe wartości.

Nasze parkingi są zazwyczaj wydzierżawiane i zarządzane przez nas w imieniu osób/instytucji prywatnych i publicznych, m.in: inwestorów, spółdzielni, lotnisk, hoteli, centrów handlowych, szpitali, kolei itp.

Doradzamy w kwestiach projektowania przestrzeni parkingowej (optymalizacja ilości miejsc postojowych), wyznaczania korytarzy komunikacyjnych wewnątrz parkingów, wydajnego użytkowania dróg dojazdowych a także współpracujemy przy organizacji parkingów oraz kontroli ruchu parkujących pojazdów. Pomagamy w wyborze technologii parkingowej oraz osprzętu, który sprosta wymaganiom konkretnej lokalizacji parkingu i korzystających z niego klientów.

Poprzez firmę Indigo Invest AS pomagamy naszym partnerom w planowaniu oraz ocenie strategii inwestycyjnych. Indigo Invest zainicjowało i wybudowało wiele garaży podziemnych i wielopoziomowych. Spółka stała się właścicielem całości lub części zrealizowanych inwestycji. Partnerstwo z Indigo Invest oraz solidne zaplecze finansowe pozwalają firmie EuroPark na branie aktywnego udziału w rozwoju nowych projektów parkingowych.

Dążymy do tego, aby nasi współpracownicy oraz klienci postrzegali nas jako innowacyjnego, długoterminowego partnera, który oferuje dobrze zorganizowane i przyjazne dla użytkowników usługi parkingowe w kluczowych i wygodnych lokalizacjach.