ZNAJDŹ PARKING

O firmie

Łatwe parkowanie!

EuroPark  Sp. z o.o. powstała w Polsce w czerwcu 2008 roku. Działalność firmy opiera się na ponad 30 latach doświadczeń w dostarczaniu usług sprawnego i wygodnego parkowania oferowanych klientom w Skandynawii i krajach nadbałtyckich.

Naszą ofertę kierujemy do właścicieli nieruchomości, którzy chcą zwiększyć efektywność swoich obecnych przedsięwzięć parkingowych, jak i do tych, którzy planują uruchomić nowe projekty związane z parkowaniem. Naszym celem jest wykorzystanie naszych umiejętności i wiedzy tak, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom klientów.

Jak działamy?

Koncentrujemy się na zarządzaniu powierzchniami parkingowymi i rozbudowie zestawu usług przyjaznych użytkownikom parkingów. Nasz model biznesowy uwzględnia także usługi dodatkowe, takie jak np.: myjnia samochodowa, „express parking”, parkowanie dla VIP-ów, porządkowanie wózków zakupowych/ transportowych.

Nasi klienci

Obsługujemy dwie główne grupy klientów – partnerów i użytkowników parkingów.

  • Naszymi partnerami są właściciele nieruchomości. Są to m.in. porty lotnicze, szpitale, instytucje publiczne, hotele, centra handlowe, firmy, osoby prywatne itp.
  • Dla użytkowników naszych parkingów oferujemy parkowanie krótkoterminowe, abonamentowe, karty wartościowe i wszystkie inne rodzaje usług parkingowych.

Nasza historia

Nasz właściciel, norweska firma Indigo Invest AS, rozpoczęła działalność w 1971 roku i jej pierwsze spółki – córki EuroPark zajmujące się zarządzaniem parkingów uruchamiano kolejno w 1979 r. w Norwegii, 1992 r. w Szwecji i 1996 r. w Danii. Udziały tych spółek sprzedano w 1999 r.

W dniu dzisiejszym Indigo Invest posiada udziały w następujących spółkach:

  • EuroPark Finlandia 1999/100%,
  • EuroPark Estonia 2001/50%,
  • EuroPark Łotwa 2001/50%,
  • EuroPark Polska 2008/100%.

Spółki w krajach bałtyckich są współwłasnością Indigo invest i norweskiej spółki Linstow AS.

Zapraszamy do odwiedzenia: